O kancelarii

Założycielem kancelarii jest prof. dr hab. Maciej Rogalski. Prof. dr hab. M. Rogalski jest radcą prawnym o ponad 20-letnim doświadczeniu w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym, prawie nowych technologii, ochrony danych osobowych, problematyce odpowiedzialności administracyjnej i prawie karnym. Zawód racy prawnego początkowo wykonywał jako prawnik w dużych międzynarodowych korporacjach, kierując kilkudziesięcioosobowymi zespołami prawników. W 2009 r. został uznany przez dziennik Rzeczpospolita za najlepszego prawnika przedsiębiorstw (in-houselawyer).  

W kancelarii pracują radcowie prawni z wieloletnim praktycznym doświadczeniem i specjalizujący się w określonych dziedzinach prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu regulacji sektorowych, umów handlowych, ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii, własności intelektualnej, prawa reklamy, ochrony konkurencji, prawa konsumenckiego, sporów sądowych, postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego, legislacji, prawa karnego, obowiązków na rzecz obronności i bezpieczeństwa, cyber bezpieczeństwa oraz ochrony informacji niejawnych.    Z uwagi na wieloletnie doświadczenie praktyczne jesteśmy w stanie zapewnić naszych Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie, wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz reprezentację w sprawach spornych.

Kancelaria Rogalski i Wspólnicy tworzy Konsorcjum Kancelarii Prawnych wraz Kancelarią J. Bójko i Wspólnicy oraz Kancelarią Sawicki i Marciniak. Konsorcjum Kancelarii to nowa formuła na polskim rynku współpracy prawników w celu zapewniania najwyższej jakości usług prawnych na najbardziej atrakcyjnych warunkach. Formuła Konsorcjum pozwala na przystępowanie innych kancelarii.  Nasza Platforma Ekspercka to odpowiedź na dzisiejszy rynek usług prawniczych i potrzeby Klientów – przede wszystkim rynek generujący specjalistyczne potrzeby, który wymaga specjalistycznego doradztwa prawnego oraz holistycznego podejścia.